ShowBiz
Ronela Hajati paralajmëron këngën e re “Jeta kriminale”
Demokracia
10:56 | 29 Nëntor 2023

Share:

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati është duke punuar vazhdimisht për projekte të reja.

Kohë më parë artistja zbuloi se shumë shpejt pritet të publikojë një ‘EP’ ku do të përfshihen shtatë këngë të reja.

Ndërkohë, së fundmi ajo njoftoi se kënga më e re nga ajo do të lansohet ditën e enjte, më 30 nëntor.

 

“Jeta kriminale”, 30 nëntor – 6PM”, ka shkruar Ronela në mbishkrimin e postimit.

Theksojmë që ky projekt i saj vjen pas bashkëpunimit  “Kaj kaj” që Ronela solli me Skerdin dhe Emra Brah.

Të ngjashme