COVID-19KosovaSot:952Të gjitha:284,965|Bota 589,655,224
Sport
VIDEO/ U nda nga jeta në aksident, në Turqi ndërprejnë lojen dhe nderojnë Ahmet Calik
Demokracia
20:21 | 14 Janar 2022

Share:

Futbollisti turk Ahmet Calik, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë në një aksident automobilistik, është nderuar nga futbollistët e Besiktas dhe Gaziantep në sfidën e sotme.

Në ndeshjen hapëse të kësaj jave të Superligës turke, topi është nxjerrë jashtë në minutën e gjashtë, transmeton Demokracia.com.

Të gjithë nisën të duartrokisnin në nderim të Calik, i cili në moshë të re iku nga kjo botë dhe pikëlloi shumë njerëz. /Demokracia.com

Të ngjashme