COVID-19KosovaSot:0Të gjitha:272,214|Bota 650,702,814
Sport
Uruguaji – Korea e Jugut, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat
Demokracia
14:46 | 24 Nëntor 2022

Share:

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes së Kupës së Botës ndërmjet Kombëtares së Uruguajit dhe asaj të Koresë së Jugut.

Rezultati pas 45 minutave të para është i barabartë 0:0 në “Education City Stadium”, shkruan Demokracia.com.

Sfida mes Uruguajit dhe Koresë së Jugut është në kuadër të rrethit të parë të Grupit H në Kupën e Botës “Katar 2022”./Demokracia.com/

Të ngjashme