ShowBiz
Nora Istrefi e nxehtë nga Dubai
Demokracia
22:36 | 12 Prill 2024

Share:

Nora Istrefi po i shijon ditët e nxehta me diell.

Këngëtarja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Dubait me vajzën e saj për t’i kaluar disa ditë pushimi bashkë.

Së fundmi, artistja ndau me ndjekësit e saj disa fotografi në bikini, duke vënë në pah format e saj trupore.

Padyshim, Nora po duket e nxehtë dhe shumë seksi.

 

Të ngjashme