Momenti kur një tifoz vrapoi në fushë për të bërë një “selfie” me yllin e Man United
09:24 | 19 Janar 2023

Një tifoz vrapoi në fushë gjatë ndeshjes së Manchester United në Premierligë kundër Crystal Palace për të bërë një selfie me Casemiron.

Manchester United është ndalur me barazim 1:1 në udhëtim te Crystal Palace në ndeshjen e mbetur të javës së shtatë.

“Djajtë e Kuq” patën fitoren në duar deri në minutën e parë shtesë të ndeshjes, kur Crystal Palace arriti barazimin, shkruan Demokracia.com.

Në minutën e 55-të, loja u ndërpre pasi një tifoz vrapoi në fushë në drejtim të nënshkrimit të verës me para të mëdha të United, Casemiro.

Zakonisht, kushdo që shkon në fushë do të jetë ndjekur nga stjuardët, por ky rast ishte ndryshe.

Tifozi kishte gjithë kohën e botës për të bërë një foto me yllin brazilian përpara se të largohej ngadalë dhe me qetësi.

Një moment vërtet i çuditshëm që e la Casemiro të hutuar teksa po pozonte rastësisht për një foto me një tifoz në mes të një ndeshjeje të Premierligës.

Casemiro u transferua verën e vitit të kaluar te Manchester United nga Real Madridi./Demokracia.com/