Lajme
Arrestohet një person në Fushë Kosovë: Bashkë me disa të tjerë e rrahën një tjetër
Demokracia
08:35 | 09 Dhjetor 2023

Share:

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi i njëjti në bashkëpunim me disa persona të tjerë, e kanë sulmuar fizikisht një person tjetër.

Sipas policisë, viktima është duke u trajtuar në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh.

Të ngjashme