ShowBiz
“Ndihem me lak në fyt”, Kiara shprehet papritur e bezdisur nga Luizi
Demokracia
23:05 | 25 Mars 2023

Share:

Mbrëmjen e sotme Kiara është në tension për shkak të nominimit ku gjendet “kokë më kokë” me Olta Gixharin. Por i gjithë ky tension duket sikur i ka kushtuar shumë edhe Luizit.

Që mbrëmjen e djeshme mes çiftit ka nisur debati. Kur të gjithë menduan se ata do shijojnë natën e fundit të mundshme, Kiara ka nisur t’i nxjerrë në pah problematikat e partnerit të saj.

Kjo është parë si një lojë nga ana e Kiarës, pasi gjate 3 muajve ka patur mjaft raste të tjera për tu revoltuar ndaj Luizit dhe ajo e la këtë për mbrëmjen e sotme.

Moderatorja ka shpehur se partneri nuk i lë hapsirën e duhur e madje ndihet me lak në fyt. I prekur nga kjo situatë Luizi pranoi se ka gabuar.
Por a është kjo një strategji e Kiarës apo është vërtetë e prekur?/Gazeta Express

Të ngjashme