ShowBiz
Martohet Don Arbas – Arta Bajrami publikon fotografi me çiftin e ri
Demokracia
18:51 | 15 Maj 2024

Share:

Një nga emrat më të njohur të skenës muzikore në Shqipëri, producenti dhe reperi Don Arbas, ka bërë hapin e madh në jetën personale duke i thënë “po” martesës.

Në një ceremoni private, Don Arbas ka kurorëzuar dashurinë e tij me një vajzë të quajtur Mimoza, duke filluar një kapitull të ri të jetës së tyre së bashku.

Lajmi i gëzueshëm është bërë publik nga motra e Don Arbas, këngëtarja e famshme e estradës shqiptare, Arta Bajrami.

Arta Bajrami dhe Don Arbas (Foto: Instagram)

Në një moment të ndjerë dhe plot emocion, Arta ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një fotografi të çiftit mbushur plot lumturi dhe dashuri.

“Urime o ylla”, shkroi Arta, duke iu adresuar vëllait të saj dhe bashkëshortes së tij të re në mbishkrimin e postimit, ndërsa ndau me ndjekësit e saj lumturinë dhe mrekullinë e ditës së tyre të veçantë. Komenti, i shoqëruar me dy zemra, tregon dashurinë dhe mbështetjen që Arta ka për Donin dhe Mimozën.

Foto: Arta Bajrami/InstaStory

Don Arbas, i cili është njohur për punën e tij si producent dhe për ndikimin e tij në krijimin e disa prej hiteve të mëdha të estradës shqiptare, tani po shijon një kohë të lumtur në jetën personale falë bashkimit me Mimozën.

Miqtë, familjarët dhe fansat e kanë përgëzuar çiftin dhe urojnë për lumturi të përhershme në këtë rrugëtim të përbashkët.

Të ngjashme