ShowBiz
E lidhën me Blerim Destanin, Arta Kabashi: Ne as nuk njihemi
Demokracia
08:03 | 11 Qershor 2024

Share:

Arta Kabashi pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3 u përfol për një lidhje dashurie me Blerim Destanin.

E ftuar në “The Elite Way”, ajo ka sqaruar edhe një herë thashethemet në lidhje me këtë.

Këngëtarja nga Peja thekson se nuk njihet me të dhe se nuk e di përse e krijuan këtë romancë.

Foto: Screenshot/YouTube

“Përse portalet të lidhën me Blerim Destanin”, ka qenë pyetja që iu parashtrua.

“Nuk e di pasi kam dalë nga Big Brother dikush më ka bërë atë të zezë. Ndoshta kanë menduar që po dukemi mirë bashkë”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Bukuroshja tutje tha: “Nuk njihemi, e respektoj si personazh shqiptar për punën që e ka bërë”.

Arta siç dihet po vazhdon të jetë beqare, pa ndonjë person në jetën e saj.

Të ngjashme