COVID-19KosovaSot:42Të gjitha:108,073|Bota 195,565,304
Prishtina 38 °C
Kuriozitete
Ka 30 vite që i rrit flokët: Njihuni me “Rapunzelën e jetës reale”
Demokracia
19:03 | 18 Korrik 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Kurti mbledh ministrat, nuk dihet se çfarë do t... Qeveria e Kosovës pritet që sot të mbajë mbledhje nga ora 13:00. Kjo është bërë e ditur për...

Një vajzë e cila është “Rapunzela e jetës reale”, është bërë virale pasi realizoi një set fotografik në një kështjellë.

Alona Kravchenko nga Odessa e Ukrainës, ka rritur flokët e saj që nga mosha 5-vjeçare, gjatësia e të cilave tani është gati 2 metra, shkruan Demokracia.com.

35-vjeçarja ka më shumë se 71 mijë followers në Instagram, ku publikon fotografi e veshur me fustane si në përralla.

Ajo së fundmi u vesh si personazhi i saj i preferuar i filmave vizatimorë “Rapunzel”, dhe njerëzit u habitën se sa shumë ajo ngjante me atë.

Për të realizuar këtë fotosesion asaj i’u deshën muaj të tërë, pasi Alona dëshironte që secili detaj të ishte i përkryer.

Demokracia.com po i sjell këto fotografi për ju. /Demokracia.com/

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

Të gjitha