Lajme
Hidhet në det nga trampolino, plagoset rëndë 28-vjeçari në Sarandë
Demokracia
18:41 | 08 Gusht 2022

Share:

Një pushues 28 vjeçar në Sarandë është plagosur rëndë pasi është hedhur nga trampoline.

Endri Mera 28-vjeç, nga Tepelena, i ndodhur me pushime në Sarandë, është plagosur rëndë pasi është hedhur nga trampolino me kokë në det.

Menjëherë është transportuar në urgjencën “Stefan Mekshi” në Spitalin e Sarandës.

Sipas bluzave të bardha i riu ka pësuar frakturë të rruazave të qafës. Ka marrë ndihmën e parë dhe po niset me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Të ngjashme