ShowBiz
Arbenita Ismajli shkëlqen në një fustan të kuq, në fotografitë në Instagram
Demokracia
18:05 | 12 Prill 2024

Share:

Modelja e njohur dhe e dashur nga publiku, Arbenita Ismajli, nuk ndalet së befasuari adhuruesit e saj me paraqitje fantastike.

Këtë herë, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me disa fotografi të reja të shpërndara në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet në një fustan të kuq, plot elegancë dhe stil.

E njohur për bukurinë natyrale, Arbenita shkëlqen po aq shumë edhe në ditët kur zgjedh të mbajë një pamje me pak grim.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Mirëpo, për këtë rast, ajo ka vendosur të aplikojë një grim të plotë që i shtoi edhe më shumë shkëlqim prezencës së saj.

Me sy të theksuar nga një grim vezullues dhe buzët e ndezura nga një buzëkuq tërheqës, Arbenita kompletoi këtë dukje mahnitëse.

Këto fotografi të fundit janë një dëshmi e qartë se Arbenita vazhdon të jetë një prej ikonave të bukurisë dhe modës në rajon, e cila dita-ditës arrin të inspirojë nëpërmjet imazhit dhe prezencës së saj.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram
Foto: Arbenita Ismajli/Instagram
Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Të ngjashme