ShowBiz
A do të jenë Luiz Ejlli dhe Zhaklina Lekatari opinionistë në sezonin e ri të “BBVA”?
Demokracia
15:30 | 20 Shtator 2023

Share:

Prej disa kohësh në media po qarkullojnë zëra se Luiz Ejlli së bashku me Zhaklin Lekatarin do të jenë opinionistë në sezonin e tretë të Big Brother Vip.

Ditën e sotme, Luizi përmes një postimi në Instagram duket se i ka konfirmuar zërat.

Ai ka udhëtuar drejt Italisë bashkë me Kiarën dhe ka postuar një foto i ulur në një kolltuk.

“Opinionista di Grande Fratello Luigi Angelo”, shkruan ai krahas fotos.

Të ngjashme