Lajme
Vrasje në tentativë në Prishtinë
Demokracia
09:24 | 26 Dhjetor 2023

Share:

Në fshatin Slivovë të Prishtinë dy persona të mitur janë arrestuar nga Policia e Kosovës.

Të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht mes vet duke përdorur një brisk dhe një boks hekuri.

Si pasojë, të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

 

Të ngjashme