VIDEO| Sulmi i ri në Stamboll: Shpërthen vetura-bombë

Dy ditë më parë Turqia u trondit nga një sulm i tmerrshëm terrorist në Stamboll dhe sonte pati një të ri. Sipas mediave lokale bëhet fjalë për një makinë bombë, transmeton Demokracia.com. Shpërthimi ka ndodhur në lagjen Fatih të Stambollit. Për momentin nuk ka të dhëna për viktima. Another terrorist attack reported in Turkey, car … Vazhdoni me leximin e VIDEO| Sulmi i ri në Stamboll: Shpërthen vetura-bombë