COVID-19KosovaSot:6Të gjitha:272,051|Bota 621,975,762
Lajme
VIDEO| Për 20 minuta, pyetet 10 herë për 10 vjet studime master, Nagavci s’përgjigjet
Demokracia
22:35 | 22 Shtator 2022

Share:

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka refuzuar të përgjigjet pyetjes së T7 për mesataren e ulët në studimet master dhe kohëzgjatjen e këtyre studimeve.

Ajo është pyetur dhjetë herë për të njëjtën pyetje, por nuk ka dhënë përgjigje.

Ekipi i televizionit T7, ka ndjekur nga pas Nagavcin nga Ministria e Arsimit deri në Parlament duke ia kërkuar një përgjigje por ajo ka refuzuar.

LEXO EDHE:

SKANDALOZE| Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, bëri 10 vjet që t’i kryejë studimet master me notë mesatare 6.46

Për më shumë shikoni kroniken:

Të ngjashme
Lajme • 01 Tetor 2022