COVID-19KosovaSot:8Të gjitha:272,075|Bota 623,014,271
Lifestyle
Veshjet që nuk duhet të mungojnë në dollapin tuaj këtë pranverë
Demokracia
13:59 | 17 Shkurt 2021

Share:

Edhepse jemi ende në stinën e dimrit, ditët e ftohta pritet të kalojnë shpejt dhe ne mezi po presim të dalim te veshjet e pranverës.

Këtë vit bëhuni gati për një kombinim të ekstremeve, përfshirë këtu disa veshje klasike të cilat janë investim i gjatë për koleksionin tuaj dhe disa versione më ekcentrike me ngjyra dhe modele më të skajshme, transmeton Demokracia.com

Më posht po sjellim disa prej veshjeve që duhet patjetër t’i zotëroni për këtë sezonë./Demokracia.com

 

 

 

 

Të ngjashme
Lifestyle • 30 Shtator 2022