COVID-19KosovaSot:106Të gjitha:229,571|Bota 554,457,074
Sport
“Shpërthen” ndeshja në Klinë, shënohet gol në vazhdime por VAR-i ndërhynë prapë
Demokracia
17:35 | 21 Maj 2022

Share:

Leart Emini ka shënuar gol për Vushtrrinë për ta sjellë në epërsi me rezultat 2:1 në kohën shtesë, shkruan Demokracia.com.

Megjithatë ka qenë VAR-i që ka parë një faul në zonën e Lirisë dhe e ka anuluar golin.

Ka qenë një dëshpërim i madh për tifozët “Forca” që festuan shumë për këtë gol të anuluar në minutën e 110-të. /Demokracia.com

 

Të ngjashme