ShowBiz
Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli publikojnë këngën “Amaneti i Nanës”
Demokracia
08:22 | 27 Shkurt 2024

Share:

Dy këngëtaret e njohura, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Amaneti i Nanës” titullohet kënga e tyre më e re.

Shkurta dhe Gresa kësaj kënge ia kanë realizuar edhe videoklipin të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme:

Të ngjashme