COVID-19KosovaSot:42Të gjitha:108,073|Bota 195,565,304
Prishtina 38 °C
Sport
Rita Zeqiri fiton medaljen e artë në garën e triatlonit në Tiranë
Demokracia
15:35 | 13 Qershor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Ja në çfarë ore do të paraqitet nesër Loriana K... Kosova tashmë ka fituar dy medalje të arta në Lojërat Olimpike Tokio 2020, duke bërë kështu q...

Rita Zeqiri ka fituar medaljen e artë në garën ndërkombëtare të triatlonit “Tirana Triathlon 2021”, konkurrenca e femrave, që u mbajt sot në Tiranë.

Suksese arriti edhe Albion Ymeri, duke dalë i katërti, kurse Valon Binakaj i shtati, konkurrenca e meshkujve.

Pjesëmarrës ishin garues nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia e Veriut, Mali i Zi dhe Serbia. /Demokracia.com

Të gjitha
Auto&Tech • 28 Korrik 2021