COVID-19KosovaSot:258Të gjitha:230,395|Bota 557,809,123
Sport
Ramadani: Asnjë zyrtar i Gjilanit nuk më ka marrë në telefon
Demokracia
19:39 | 21 Maj 2022

Share:

Trajneri i Egnatias, Zekerija Ramadani, foli pas humbjes ndaj Vllaznisë në Shkodër, me rezultatin 3-1, teksa deklaroi se tashmë e gjithë vëmendja është te ndeshja e “Play-Out”-it.

Ai ka mohura zërta për mundësine  kalimit et Gjilani.

“Kontrata ime është deri në fund të kampionatit. Më pas do të ulem me presidentin dhe do të flasim. Për sa i përket interesimeve, asnjë zyrtar i Gjilanit nuk më ka marrë në telefon. Është përmendur Gjilani dhe nuk ka pasur skuadër tjetër”, u shpreh Ramadani. /Demokracia.com

Të ngjashme