COVID-19KosovaSot:331Të gjitha:284,013|Bota 589,655,224
Lajme
Rama publikon pamjet nga terminali i ri i Rinasit: Sot 5 herë më pak radhë
Demokracia
08:21 | 05 Gusht 2022

Share:

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e ka nisur këtë mëngjes me publikimin e pamjeve nga terminali i ri i Rinasit. Sipas tij sot ka 5 herë më pak radhë në hyrje falë teknologjisë digjitale të leximit automatik të pasaportave.

“Mirëmëngjes! Dhe me terminalin e ri në Rinas, ku sot ka pesë herë më pak radhë në hyrje, falë teknologjisë digjitale të leximit automatik të pasaportave, ju uroj një ditë të mbarë!”, shkruan Rama.

Të ngjashme