ShowBiz
Pse Getinjo dhe Ana nuk e mbështetën Lugatin?
Demokracia
15:07 | 07 Shkurt 2023

Share:

Të tre ishin konkurentë në Big Brother Vip Kosova, dhe afrimiteti që kishin Getinjo, Ana dhe Lugati ishte shumë i mirë brenda shtëpisë së Big Brother.

Por, sot a ekziston një raport i mirë mes këtyre tre protagonistëve.

Telenews.al, duke përcjelluar jashtë shtëpisë këta tre ish banorë, ka vërejtur se shoqëria që kishin mbrenda shtëpisë jashtë ka ndryshuar.

Marrim shkas nga momenti ku Lugati publikoi këngën e tij më të re, ku as Getinjo dhe as Ana Kabashi nuk e suportuan Lugatin. Ndërsa ky i fundit në momentin kur Getinjo dhe Ana publikuan bashkëpunimin e tyre, Lugati i hodhi në story në instagramin e tij këngën e tyre.

A është prishur realishtë kjo miqësi, shpresojmë të na konfirmojnë vetë artistët.

Të ngjashme