Lajme
Ndalohet një person që kaloi kufirin ilegalisht nga Serbia për në Kosovë
Demokracia
09:32 | 19 Mars 2024

Share:

Policia e Kosovës ka njoftuar se një kosovar është ndaluar në Leposaviq, pasi që i njëjti kishte kaluar kufirin ilegalisht nga Serbia për në Kosovë.

“I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim të policisë.

Të ngjashme