ShowBiz
Ka hatërmbetje për afrimitetin me Luizin? Jori e zhgënjyer, habit me fjalët për Kiarën
Demokracia
14:50 | 18 Maj 2023

Share:

“Big Brother” mund të ketë mbaruar por dinamikat nuk mungojnë as jashtë.

Banorët ftohen nëpër studio televizive dhe pyeten vazhdimisht për raportet me ish-banorët.

Në emisionin e mëngjesit ishte Jori e ftuar dhe përveç vetes, planeve dhe projekteve, moderatori e ka pyetur edhe për një ish-banore si Kiara Tito.

Teksa u pyet nëse ka folur me Kiarën, Jori tha:

“Me Kiarën,i kam shkruajtur ca gjëra,më është përgjigjur çik kshu..nuk kemi fol shumë sinqerisht”.

A ka ndonjë hatëmbetje?

“Nga ana ime jo, absolutisht jo”, përgjigjet modelja.

Të ngjashme
ShowBiz • 24 Korrik 2024