ShowBiz
Dy banorët kosovarë eliminohen nga Big Brother Vip
Demokracia
23:12 | 17 Dhjetor 2021

Share:

Dj Pm dhe Dj Dagz janë të eliminuarit sonte nga Big Brother Vip. 

Kjo është bërë e ditur në natën “Prime”.

Të gjithë banorët kanë qenë në nominim, përveç Ilirit dhe Meridianit.

Të ngjashme