Lajme
Dërgohet pa shenja jete një fëmijë dyvjeçar në Spitalin e Gjilanit
Demokracia
23:37 | 03 Mars 2024

Share:

Një fëmijë dyvjeçar është dërguar pa shenja jete në Emergjencën e Spitalit të Gjilanit.

Burime për Klankosova.tv kanë bërë të ditur se fëmija në fjalë është dërguar pa shenja jete, dhe nuk dihen ende detaje për rastin në fjalë.

Për detaje të tjera lidhur me këtë do t’iu mbajmë të informuar.

Të ngjashme