ShowBiz
Bardhi publikon bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”
Demokracia
17:59 | 15 Shtator 2023

Share:

Bardhi publikon bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”

Tre reperë janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për Bardhin, Dardanin dhe IL Ghost, të cilët kanë lansuar këngën “Policia”.

Foto: Instagram

Projekti erdhi i kompletuar edhe nga ana vizuale, që tashmë e gjeni të plotë në kanalin zyrtar të ‘SBS Entertainment’ në YouTube.

Teksti i këngës është një miksim mes gjuhës shqipe dhe asaj gjermane.

Producent të projektit janë gjithashtu produksioni muzikor ‘SBS’, ndërsa masterizimi u bë nga Avaxus.

Padyshim kënga do të mirëpritet nga ana e fansave të artistëve, të cilët njihen për hite të shumta.

Të ngjashme