ShowBiz
Atdhe Xharavina eliminohet nga Big Brother VIP Kosova
Demokracia
23:40 | 06 Shkurt 2023

Share:

Publiku ka vendosur që banori, i cili duhet ta ndërpresë menjëherë garën në Big Brother VIP Kosova, duke humbur kështu çdo shans për ta fituar çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Atdhe Xharavina.

Atdheu ishte i nominuar sonte bashkë me Vivien dhe Dafinën, ndërsa ka rezervuar më së shumti vota për tu eliminuar nga ky format televiziv.

Të ngjashme