ShowBiz
“Ajo po me çmend” – Jori shpalos atë që Noizy ia thotë në këngë
Demokracia
21:26 | 28 Qershor 2023

Share:

Modelja dhe balerina Jori Delli ka publikuar një set të nxehtë të fotografive në Instagram

Bukuroshja shqiptare, e cila për publikun vendas u bë më shumë e njohur gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania, është parë në bikine të bardha dhe në një jaht, derisa ka treguar pak më shumë për këngën e re ku ajo është aktorja kryesore e reperit Noizy.

“Ajo po me çmend”, ka shkruar Jori poshtë fotografive derisa ka bërë emotikon notat muzikore, që do të thotë se kjo fjali mund të jetë në këngën e re të Noizyt që besohet do ta lanson së shpejti.

Kujtojmë se dje foto të Jorit nga klipi publikojë edhe Noizy.

 

 

Të ngjashme
ShowBiz • 24 Korrik 2024