COVID-19KosovaSot:258Të gjitha:230,395|Bota 557,809,123
Sport
Zyrtare: Përparim Islami largohet nga Drita
Demokracia
11:04 | 23 Qershor 2022

Share:

Përparim Islami ka konfirmuar largimin nga Drita e Gjilanit, shkruan Demokracia.com.

Mbrojtësi i krahut ka njoftuar përmes llogarisë së tij në Facebook se është larguar nga “bardhekaltrit”.

Islami ka falënderuar drejtuesit e klubit, bashkëlojtarët, stafin dhe tifozët.

Postimi i plotë i Islamit (pa ndërhyrje):

Të nderuar, deshta të ju njoftoj se nga sot nuk jam më pjes e  FC Drita .

Falenderoj drejtuesit e Drites , konkretisht udhëheqësit  e klubit për mirëkuptimin dhe

bashkëpunimin fantastik. Falenderoj shum stafin të cilët punuam sbashku gjatë kësaj periudhe 1 vjecare  sa isha pjes e Dritës, nje falenderim shkon për gjithë bashklojtarët e skuadres , E falenderim kan te gjithe qyteti i Gjlanit si dhe  tifozat të cilët na kan qendruar gjithmon afër dhe na kan përkrah.

Me Respekt Përparim Islami./Demokracia.com/

Të ngjashme