COVID-19KosovaSot:10Të gjitha:160,540|Bota 241,295,858
Prishtina 9 °C
Lajme
Zhduken dy motra të mitura në Prishtinë
Demokracia
09:45 | 18 Shtator 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Podujeva në balotazh, garë e ngushtë mes VV-së ... Në komunën e Podujevës tashmë janë numëruar mbi 99 për qind e votave. Ku sipas këtyre rezult...

Dy motra të mitura në Prishtinë janë zhdukur gjatë ditës së premte.

Rastin në polici e ka raportuar motra e tyre e cila ka thënë se nuk u dihet ende vend ndodhja.

Policia po e heton rastin.

Raporti i plotë:

Hajvali, Prishtinë 17.09.2021-17:30. Ankuesja kosovare ka raportuar se, dy motrat e saj viktimat femra kosovare, njëra e mitur dhe tjetra fëmijë (2009), janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja tyre. Njësitet policore janë duke hetuar rastin./Demokracia.com/

Të gjitha