ShowBiz
Zhaklin Lekatari refuzon të flasë për Luiz Ejllin në një emision
Demokracia
18:49 | 11 Shkurt 2024

Share:

Zhaklin Lekatari është një personazh që komentohet shumë për deklaratat që bën.

Gazetarja e njohur ka qenë e ftuar së fundmi në një intervistë në ‘E diell’ me Ronaldo Sharkën, ku ka sqaruar të gjitha.

Ajo mes tjerash është pyetur edhe për disa personazhe të Big Brother VIP Albania 2, ku edhe ishte opinioniste.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksa u pyet për Luiz Ejllin, ajo e ka injoruar duke thënë se ka qenë thjesht një banor i Big Brother VIP Albania 2.

Zhaklin nuk pranoi të thoshte asnjë fjalë më tepër, meqë ka qenë një kritikuese e madhe e tij dhe Kiarës në BBVA.

Foto: Screenshot/YouTube

E njëjta gjithashtu tha se nuk e njeh Efi Dhedhes dhe se i duket si Elvana Gjata apo Dhurata Dora.

Kujtojmë që Luiz Ejlli u shpall fitues i edicionit të dytë të Big Brother, ku nisi lidhjen me Kiara Titon dhe tani po presin të bëhen prindër.

Të ngjashme