COVID-19KosovaSot:728 Të gjitha:166,862|Bota 329,154,731
Arte
Zbulohet data e publikimit të episodeve të fundit të serialit ‘La Casa de papel’
Demokracia
16:49 | 02 Dhjetor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Granit Xhaka tregon të vërtetën: Kjo është arsy... Tema e cila ka preokupuar gjithë shqiptarët ndër vite ishte mos ardhja e Granit Xhakës për ta p...

Janë bërë katër vite pas publikimit të serialit të njohur, ‘La Casa de papel’. Sezoni i pestë pjesa e dytë do të publikohet nesër (e premte, 3 dhjetor).

Për gjithë fansat e flaktë të serialit, ky do të jetë fundi i një eksperiencë të jashtëzakonshme.

‘La Casa de papel’, është një prej serialeve më të ndjekur të të gjitha kohërave në Netflix.

Pesë episodet e para të sezonit të 5-të u publikuan me 3 shtator të këtij viti, dhe më 3 dhjetor do të publikohen 5 episodet e fundit.

Në sezonin e 5 në pjesën e dytë aktorët më shumë kanë luajtur me emocione dhe më me pak aksion.

Të gjitha