ShowBiz
Zbulohet data dhe ora e publikimit të bashkëpunimit të Dafinë Zeqirit dhe Yll Limanit
Demokracia
22:32 | 29 Maj 2024

Share:

Dy artistët e njohur, Dafinë Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin bashkëpunimin e ri.

Ata përmes rrjeteve sociale, kanë zbuluar datën dhe orën e publikimit të këtij projekti.

Kënga titullohet “Jom ka du me t’pa” dhe publikohet nesër në ora 18:00.

Të ngjashme