Lifestyle
Xhaketa më moderne për pranverën 2023: Bomber e bardhë kombinohet lehtësisht në veshjet dhe stilin tuaj
Demokracia
15:28 | 25 Shkurt 2023

Share:

Miu Miu, Isabel Marant dhe Givenchy kanë përgatitur variacione të ndryshme në temën e xhaketës së aviatorëve këtë sezon

Megjithatë, një gjë është e përbashkët për të gjitha këto shtëpi të famshme: të gjitha xhaketat e modës bomber janë në ngjyra neutrale!

Kjo nuk është pa arsye: një xhaketë me ngjyrë neutrale kombinohet lehtësisht në veshjet dhe stilin tuaj.

Xhaketa bomber është sigurisht e gjithanshme – mund të përfshihet në një veshje elegante dhe koncize, por edhe në një veshje eklektike, transmeton Telegrafi.

Është një zgjidhje ideale për femrat që duan të duken të thjeshta gjatë pranverës së vitit 2023. Një xhaketë e bardhë bomber mund t’ju ndihmojë të ngrini për një nuancë veshjen tuaj të zakonshme: xhinse dhe një bluzë pa shumë mundim.

Cindy Crawford tashmë ka blerë një xhaketë të bardhë bomber për pranverë dhe e ka përfshirë në mënyrë harmonike në veshjet e saj të përditshme.

Të ngjashme