ShowBiz
Vjen lajmi i shumëpritur nga Adri dhe Iliriana
Demokracia
18:19 | 15 Maj 2024

Share:

“Yjet” është projekti i parë dhe deri tani i vetëm nga Adri dhe Iliriana pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Por, ata tani po sjellin edhe një këngë të re.

Përmes rrjeteve sociale, ata kanë bërë të ditur se kënga “Falëm” publikohet sot në ora 19:00.

Të ngjashme