COVID-19KosovaSot:258Të gjitha:230,395|Bota 557,809,123
Lajme
VIDEO| Vlora Dumoshi i dhuron vezë LVV-së në Kuvend për ta gjuajtur Kurtin
Demokracia
12:57 | 22 Qershor 2022

Share:

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vlora Dumoshi, ua ka kujtuar Lëvizjes Vetëvendosje metodat me të cilat dikur i kundërshtonin marrëveshjet me Serbinë, duke gjuajtur me vezë në Kuvendin e Kosovës.

Pas fjalimit të saj, ku e ka kritikuar Qeverinë për arritjen e marrëveshjes për energjinë me Serbinë, Dumoshi u ka dhuruar vezë kryeministrit Albin Kurti, ministres Albulena Haxhiu dhe kryeparlamentarit Glauk Konjufca. /Demokracia.com/ 

Të ngjashme