COVID-19KosovaSot:258Të gjitha:230,395|Bota 557,809,123
ShowBiz
VIDEO| Shkurte Fejza dhe Ilir Shaqiri i këndojnë heroit të Kosovës
Demokracia
19:34 | 21 Maj 2022

Share:

​ Shkurte Fejza dhe Ilir Shaqiri kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

Kënga i është kushtuar heroit të Kosovës dhe mban titullin e emrit të tij “Azem Behluli”.

Kënga është shkruar nga Faruk Tasholli dhe për videon e këngës është kujdesur BUG Production.

Më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Të ngjashme