COVID-19KosovaSot:6Të gjitha:272,051|Bota 621,975,762
Lifestyle
Veshja e Angelina Jolie është sinonimi i freskisë që na duhet këtë verë
Demokracia
14:14 | 02 Korrik 2022

Share:

Angelina Jolie nuk para del në publik, ama kur del, na tregon pse vijon të jetë ikonike

E thjeshtë dhe elegante, nëpër rrugët e Romës, Jolie na sjell veshjen që na duhet për këtë verës: kanotierë të bardhë, pantallona të gjera në të njëjtën ngjyrë, një palë sandale kafe me rripa ngjyrë ari.

Aksesorët? Një palë vathë delikatë me diamantë dhe varëse me perla. Sigurisht, edhe një çantë e bollshme “Saint Laurent” dhe syze të zeza, super të bukura.

Për momentin, Jolie është në xhirimet e filmit “Without Blood”, një dramë e bazuar në novelën e me të njëjtin titull nga Alessando Baricco.

Filmi e sjell Angelina-n në rolin e regjisores.

Të ngjashme
Lifestyle • 30 Shtator 2022