ShowBiz
U rrëzua nga shkallët? Publikohet një fotografi e Egla Cenos gjatë vizitës mjekësore në spital
Demokracia
16:21 | 29 Maj 2024

Share:

Ledion Liço paralajmëroi në “Post Big Brother” se Egla Ceno kishte pësuar një incident të vogël.

Thuhet se fituesja e këtij edicioni ka rënë nga shkallët para se të niste transmetimin.

Kryefjala në ndërkohë ka publikuar një fotografi të aktores gjatë vizitës së saj mjekësore.

Foto: Kryefjala

Duket se Egla është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se nuk ka ndonjë lëndim serioz.

Të ngjashme