ShowBiz
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë
Demokracia
21:59 | 10 Qershor 2024

Share:

Dashurinë e tyre nuk e besuan shumë gjatë kohës që ishin në Big Brother VIP Albania 3.

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli u paragjykuan në masë të madhe edhe për shkak të diferencës në moshë.

Megjithatë, ata edhe pas daljes nga reality shou po shijojnë çdo moment me njëri-tjetrin.

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)

Të njëjtit shfaqen vazhdimisht bashkë duke treguar se po kalojnë një periudhë të mirë.

Gazetarja së fundmi ka postuar një moment me prezantuesin nga Kosova, teksa i dhuron një puthje.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë postimit.

Veç tyre, lidhjen jashtë po e shijojnë edhe Romeo Veshaj e Heidi Baci.

Të ngjashme