ShowBiz
Travis Scott dhe Meek Mill përfshihen në një grindje
Demokracia
19:14 | 08 Korrik 2021

Share:

Reperët Meek Mill dhe Travis Scott  janë përfshirë  së fundmi në një përleshje fizike.

Sipas  disa burimeve , dyshja ndodhej në një lokal nate , në Hamptons kur nisën të grindeshin verbalisht.

Burimet kanë treguar se Mill dhe Travis  u larguan më pas para se situata të  përshkallëzohej.

Reperët kanë patur hatërmbetje mes vete pas deklaratës së Meek i cili u shpreh se Scoot nuk duhet të merrte pjesë në shfaqen “Super Bowl” pasi ai nuk e meriton atë vend.

Të ngjashme