ShowBiz
Të famshmit që ndryshuan plotësisht pamje duke i ndryshuar vetëm flokët
Demokracia
12:38 | 21 Shkurt 2021

Share:

Shumë persona dëshirojnë të eksperimentojnë me pamjen e tyre. Por ndonjëherë, nuk është aq e lehtë të ndryshosh pamjen tënde të rregullt, edhe nëse vërtet dëshiron.

Nëse keni menduar për një ndryshim në stilin tuaj, shikoni se si e bënë këtë disa nga këto yje.

Lucy Liu

9 Celebrities That Changed So Much, Their Fans Don’t Even Recognize Them

Kur fansat panë Lucy Liu si bionde, ata u habitën vërtet. Aktorja u shfaq me flokë të reja në publik në 2018. Ajo u frymëzua për ta bërë këtë nga roli i saj në Stage Mother që u lansua në vitin 2020.
Pas kësaj, ajo u kthye në ngjyrën e errët të flokëve por, i kishte prerë flokët e saj të gjata.

Lady Gaga

9 Celebrities That Changed So Much, Their Fans Don’t Even Recognize Them

Në të kaluarën, Lady Gaga zgjodhi rroba shumë të ndritshme dhe pamje ekstravagante për jetën e saj të përditshme. Por tani, ajo ndan gjithnjë e më shumë fotografi pa grim. Një nga ndryshimet më të fundit që ajo ka postuar në Instagram është pamja e saj natyrale pa flokë të ndritshme bjonde. Ajo është ende e veçamtë në dukjet e saj në ngjarjet e mëdha.

Keanu Reeves

9 Celebrities That Changed So Much, Their Fans Don’t Even Recognize Them

Një pamje shumë e pazakontë e aktorit u kap nga fotografët në sheshin e një filmi. Keanu që jemi mësuar ta shohim me flokë të gjatë ishte plotësisht tullac.
Ndoshta sepse ai filloi të punojë në një film të ri që supozohet të dalë në dhjetor të vitit 2021.

Charlize Theron

9 Celebrities That Changed So Much, Their Fans Don’t Even Recognize Them

Charlize Theron duket bukur me modele dhe ngjyra të ndryshme flokësh.

Në vitin 2019, ajo zëvendësoi flokët e saj bjonde me një model të shkurtër, të errët. Por në vitin 2020, Charlize u kthye në ngjyrën më tipike bjonde, por i preu ato shumë shkurt.

Zoë Kravitz

9 Celebrities That Changed So Much, Their Fans Don’t Even Recognize Them

Në fund të vitit 2019, aktorja u çlirua nga dreadlocksat e saj të gjatë. Sipas disa thashethemeve, ajo i kishte shkurtuar flokët për një rol në filmin e ri Batman

Adele

9 Celebrities That Changed So Much, Their Fans Don’t Even Recognize Them

E gjithë bota ka shikuar udhëtimin e humbjes së peshës së Adele për më shumë se një vit tani. Adele me të vërtetë dëshironte të binte në peshë pasi u divorcua nga burri i saj. Ajo ka humbur disa kile dhe po eksperimenton me rrobat dhe modelet e flokëve që ndan me fansat në internet.

Christiano Ronaldo

9 Celebrities That Changed So Much, Their Fans Don’t Even Recognize Them

Kur lideri i Juventusit, Cristiano Ronaldo, postoi një foto të re në internet, tifozët zbuluan se ai i kishte prerë flokët shkurt ndërsa ishte i sëmurë. Tifozët patën reagime të ndryshme për imazhin e tij të ri. /Demokracia.com/

Të ngjashme