ShowBiz
Tayna ‘rrënon’ rrjetin me pozat me bikini nga Miami
Demokracia
18:42 | 19 Shtator 2023

Share:

Në një set fotografish me bikini, Tayna ka ngacmuar imagjinatën.

Autorja e shumë hiteve ka pozuar nga plazhet e Miamit në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Reperja paraqitet në disa imazhe duke vënë në plan të parë figurën trupore.

(Foto: Instagram/tayna)

Vetëm disa minuta pas publikimit të fotografive, ajo ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat në profilin e saj në Instagram, i cili përcillet nga më shumë se 1.6 milion ndjekës.

(Foto: Instagram/tayna)

“Shqipet 2” është një nga realizimet më të fundit muzikore të Taynas, i publikuar para tri javësh dhe numëron mbi 2.6 milionë shikime në YouTube.

(Foto: Instagram/tayna)

 

(Foto: Instagram/tayna)

Të ngjashme
ShowBiz • 23 Shtator 2023