COVID-19KosovaSot:12Të gjitha:228,292|Bota 526,816,831
ShowBiz
Surprizë në Love Story, 5 vajza të reja në garë për dy fronistët
Demokracia
21:53 | 17 Janar 2022

Share:

Spektakli i sotëm i Love Story ka nisur më një surprizë për dy fronistët. Sot në formatin e dashurisë kanë hyrë dhe 5 vajza të reja të cilat do të jenë në garë për Xhonin dhe Kristin.

E para që zbriti nga shkallët e skenës ishte Marinela, e cila punon si koreografe. Ndërkohë vazja e dytë që do jetë pjesë e programit është Eda dhe punon si  digjital marketing, është këngëtare dhe tekst shkruese.

Një surprizë është hyrja e Nadiezh, e cila vjen nga SHBA  dhe është trajnere personale. Ndërkohë Mierla është avokate dhe në program ka ardhur për të dy djemtë.

E fundit që u bë pjesë e spektaklit është modele dhe ka ardhur në Love Story për Xhonin. Për të parë se si do ecin romancat do të presim në javët në vijim.

Të ngjashme