ShowBiz
Spektakli nis ndryshe: Arbana Osmani surprizon banorët
Demokracia
21:53 | 25 Mars 2023

Share:

Mbrëmjen e sotme Arbana e ka nisur spektaklin me një surprizë për banorët. Këta të fundit për herë të parë kanë parë Arbanën, publikun dhe studion. Ato do e ndjekin spektaklin nga ekrani deri në fund.

Moderatorja i njoftoi gjithashtu se këtë vit “Big Brother VIP” ka bërë namin duke thyer rekord shikueshmërie si asnjëherë tjetër.

Arbana iu transmetoi në ekran dhe disa momente përgjatë këtyre muajve plot me emocione të forta.

Spektakli nis ndryshe: Arbana Osmani surprizon banorët

Të ngjashme