Sport
Skena të frikshme, futbollisti bie pa ndjenja në fushë
Demokracia
21:46 | 25 Mars 2023

Share:

Një video e frikshme është poblikuar në internet kur futbollisti serb Dragisa Gudelj humbi ndjenjat në fushë, transmeton Demokracia.com.

Gudelj ishte aktori kryesor i situatës dramatike në ndeshjen mes Cordobës dhe Racing Ferola. Futbollisti serb u rrëzua në fushë, dhe më pas u shtri pa ndjenja.

Shokët e skuadrës vrapuan menjëherë, më pas arbitri dhe ekipi mjekësor reagoi shpejt.

Shikoni si dukej ky moment dramatik:

https://twitter.com/i/status/1639697027205349379

Të ngjashme