COVID-19KosovaSot:0Të gjitha:272,214|Bota 650,702,814
ShowBiz
S’kanë fund dramat për Icardin e Wanda Naran
Demokracia
07:23 | 23 Shtator 2022

Share:

Një nga çiftet më të përfolura të botës së sportit dhe shou-bizit, futbollisti Icardi dhe Wanda Nara, nuk po gjejnë qetësi as në Turqi.

Dyshja nuk kanë arritur dot një marrëveshje as pas shpërnguljes në Turqi, duke u ndarë në dysh sa i përket qytetit të banimit.

Teksa Icardi është i angazhuar me lojërat e ekipit të tij, Galatasaray, Wanda nuk dëshiron që të lëjë Stambollin për të.

Ajo ka njoftuar se ka lënë Icardin, teksa katër fëmijët e saj kanë nisur shkollën në Stamboll.

Të ngjashme