ShowBiz
Sia rrëfen jetën pas divorcit: U ballafaqova me depresion
Demokracia
18:01 | 20 Shtator 2023

Share:

Sia ka zbuluar gjendjen e saj emocionale pasi u divorcua nga ish-bashkëshorti, Erik Anders Lang.

Ajo theksoi se ishte një periudhë depresioni që e la të shtrirë në shtrat për një kohë të gjatë.

“Unë u divorcova dhe ishte një kohë kaq e errët saqë isha në shtrat për tre vjet, me të vërtetë në depresion të rëndë. Dhe kështu nuk mund të bëja asgjë për atë periudhë kohore”, shtoi ajo.

Tutje Sia tha se: Nuk mund të grumbulloja energji për të punuar me muzikën time ose për të bërë gjëra të tjera.

Sia dhe Erik Anders Lang u martuan në vitin 2014 ndërsa dy vite më vonë, ata i dhanë fund martesës së tyre.

Të ngjashme